II MIĘDZYNARODOWY KONKURS
MŁODYCH PIANISTÓW

Chopin pod Wawelem

Kraków, 10-14 lipca 2019

Szanowni Państwo,

Oto wyniki IV grupy wiekowej:

I Nagroda

Piotr Pawlak

II Nagroda 

nie przyznano

III Nagroda

Siqi Gao

Marian Michalski

Gratulujemy!!!


Szanowni Państwo,

Oto wyniki III grupy wiekowej:

I Nagroda

Hanuszkiewicz Jakub

 

II Nagroda

Pastuch Daniel

 

III Nagroda

Lara Piotr

Niewiadomski Jakub

 

Wyróżnienia

Alakmeh Aron

Han Jiajia

Lu Xiangyu

Zdanowski Adrian

 

Gratulujemy!

 

 

 

Szanowni Państwo,

Oto wyniki II grupy wiekowej:

 

I Nagroda

Czerwiński Piotr

 

II Nagroda

Jonczyk Maciej

Uziałko Małgorzata

 

III Nagroda

Kulbacki Michał

Rak Dominika

Rożek Daniel

 

Wyróżnienia

Cieśla Jakub

Kamrowska Maja 

Meng Ziqi

Smoląg Maciej

 

Gartulujemy!


 

Szanowni Państwo,

oto wyniki II etapu IV grupy wiekowej.

Do III etapu (finału) zakwalifikowały się następujące osoby:

Siqi Gao

Marian Michalski

Piotr Pawlak

Gratulacje!!!

 

Szanowni Państwo,

oto wyniki I etapu III grupy wiekowej.

Do II etapu zakwalifikowały się następujące osoby:

Alakmeh Aron,

Han Jiajia,

Hanuszkiewicz Jakub,

Lara Piotr,

Lu Xiangyu,

Niewiadomski Jakub,

Pastuch Daniel,

Zdanowski Adrian.

 

Gratulacje!!!

 

Szanowni Państwo,

oto wyniki I etapu IV grupy wiekowej.

Do II etapu zakwalifikowały się następujące osoby:

Aleksandr Bolotin

Siqi Gao

Marian Michalski

Piotr Pawlak

Wenbo Yu

 

Gratulacje!!!

 

 

Szanowni Państwo,

oto wyniki I Grupy wiekowej II Międzynarodowego Konkursu Młodych Pianistów „Chopin pod Wawelem”,  

I Nagroda

Feng Fiona

II Nagroda

Czarnecka Jadwiga

Xu Yidan

III Nagroda

Tam Ka Kei

Zubowicz Tomasz

Wyróżnienie 

Wais Wojciech


Gratulacje!!!



Szanowni Państwo,

Poniżej przedstawiam plan ramowy Konkursu:

Środa

14:00 - Otwarcie Konkursu

14:30 - Przesłuchania I grupy wiekowej

16:30 - Przesłuchania I etapu IV grupy wiekowej

Czwartek

15:30 - Przesłuchanie I etapu III grupy wiekowej

Piątek

10:30 - Przesłuchania II grupy wiekowej

15:00 - Przesłuchania II etapu IV grupy wiekowej

Sobota

10:30 - Przesłuchania II grupy wiekowej c.d.

15:30 - Przesłuchanie II etapu (finał) III grupy wiekowej

Niedziela

10:30 - Przesłuchanie III etapu (finał) IV grupy wiekowej

16:00 - Ogłoszenie wyników, wręczenie nagród, koncert laureatów. Zakończenie Konkursu

 

Szanowni Państwo,

Oto lista osób zakwalifikowanych do udziału w II Międzynarodowym Konkursie Młodych Pianistów  "Chopin pod Wawelem":

Alakmeh Aron

Barszcz Jan

Bolotin Aleksandr

Cieśla Jakub

Czarnecka Jadwiga

Czerwiński Piotr

Dąbek Kamil

Feng Fiona

Gao Siqi

Gryboś Weronika

Han Jiajia

Hanuszkiewicz Jakub

Iusibova Nailia

Jochemczyk Jonasz

Jonczyk Maciej

Kamrowska Maja

Kaufman Ewelina

Kępczyńska Ilona

Kulbacki Michał

Lara Piotr

Li Kahen

Lu Xiangyu

Majczak Krzysztof

Meng Ziqi

Michalski Marian

Niewiadomski Jakub

Pastuch Daniel

Pawlak Piotr

Rak Dominika

Rambouskova Jana

Rożek Daniel

Shi Yifei

Smoląg Maciej

Tam Ka Kei

Uziałko Małgorzata

Wais Wojciech

Xu Yidan

Yu Wenbo

Zdanowski Adrian

Zubowicz Tomasz

 

 

Szanowni Państwo,

Odpowiadając na liczne zapytania dotyczące zgłoszeń, pragnę poinformować, iż istnieje możliwość przesłania wszystkich wymaganych regulaminem załączników pocztą elektornoniczną na e-mail Konkursu.

Proszę przesyłać skany w formacie pdf lub jpg na adres:

chopinpodwawelem@gmail.com

 

Szanowni Państwo,

Z wielką przyjemnością informuję, iż II Międzynarodowy Konkurs Młodych Pianistów "Chopin pod Wawelem" otrzymał prestiżowe patronaty honorowe Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Prezydenta Miasta Krakowa.

 

 

 

Szanowni Państwo,

W związku z licznymi zapytaniami odnośnie programu I grupy wiekowej dotyczącymi mazurków zamieszczam zdjęcie spisu treści z zeszytu 25 Mazurki B Wydania Narodowego, zawierającego mazurki wydane pośmiertnie.



Międzynarodowy Konkurs Młodych Pianistów "Chopin pod Wawelem" © 2017

logotypy