III MIĘDZYNARODOWY KONKURS PIANISTYCZNY

Chopin pod Wawelem

Kraków, 7-11 lipca 2021

29 kwietnia 2021 r.

Szanowni Państwo,

W związku z niepewną sytuacją pandemiczną postanowiliśmy, iż tegoroczna edycja Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego "Chopin pod Wawelem" odbędzie się w formie on-line, tzn. na podstawie nagrań video zamieszczonych na youtube, zawierających wymagany regulaminem program.

Tę trudną decyzję podjęliśmy w trosce o bezpieczeństwo uczestników, jurorów a także publiczności słuchającej przesłuchań konkursowych.

W związku z powyższym przesunelismy termin zgłoszeń na 10 czerwca 2021 r. - dotyczy nadsyłania nagrań I i II grupy wiekowej a także I etapu grupy III i IV.

Uczestnicy III i IV grupy wiekowej, zakwalifikowani do II etapu, zostaną poproszeni o przesłanie nagrania II etapu do 23 czerwca 2021 r.

Uczestnicy IV grupy wiekowej, zakwalifikowani do III etapu, zostaną poproszeni o przesłanie nagrania III etapu do 8 lipca 2021 r.

Mamy nadzieję, iż kolejna edycja Konkursu w 2023 roku odbędzie się w tradycyjnej, stacjonarnej formie!

Pozdrawiamy serdecznie i czekamy na Państwa zgłoszenia!

 

27 grudnia 2020 r.

Sznowni Państwo, 

W dniu dzisiejszym został opublikowany skład jury III Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego "Chopin pod Wawelem". Więcej informacji w zakładce "Jury".Międzynarodowy Konkurs Młodych Pianistów "Chopin pod Wawelem" © 2017

logotypy